Wps Pin Generator

Son Güncelleme: 23 Ekim 2018!
wps pin üretici

Wps Pin Generator; Airties, Artes, Asus, Aztech, C-Com, Cnet, D-Link, Datron, Netmaster, Everest, Huawei, Inca, LinkSYS, Pikatel, USB Robotics, ZyXEL, TP-Link ve bunlar gibi modemlerin MAC adresine göre pin üretmektedir.

Zamanında hedeflediğim Ralink rt2860 chipsetine sahip Huawei bir ağ vardı. Normal şartlarda kırmam 8-9 saat sürecekti. Böyle pin üreten bir siteyi ziyaret etmiştim. Hedeflenen modemin MAC adresini yazdım ve oluşturulan rakamı kaydettim. Belki inanmayacaksınız ancak ilk denemede o ağın şifresini öğrenmiştim. Gerçekten bu sistem bazen umulmadık sonuçlar verebiliyor. Kesinlikle denemenizi öneriyorum.

Bildiğiniz gibi teknolojinin gelişmesiyle modem üreticileri kullanıcılara birtakım kolaylıklar sağlamaya başladılar. Fakat bu; bir takım güvenlik açıklarını beraberinde getirmiştir. WPS olarak adlandırdığımız sistem esasen biz kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Örneğin herhangi bir modemde bulunan WPS tuşuna tıkladıktan sonra telefonda aynı isimle bulunan kısma basarsak o ağın şifresini bilmesek de kolayca internete bağlanabiliyoruz. Bu metot aynı zamanda o ağın bir açığının olduğu anlama geliyor. Peki bu sistem nasıl işliyor ve nerede açık var?

Örneğin elimizde bir telefon ve yanı başımızda şifresini bilmediğimiz bir TP-Link modem olduğunu varsayalım. Biz modemin WPS tuşuna bastığımızda, akabinde telefonumuzda ağ bağlantıları sekmesinde bulunan WPS tuşu bölümüne tıkladığımızda, telefonumuz modeme 8 haneli bir kod göndermektedir. Modem ise şifresini işte bu kod ile telefonumuza geri gönderir. Telefon ise bu şifre ile internete giriş yapar. Peki eğer biz modeme uzaktaysak ve wps tuşuna basmadan pin gönderirsek ne olur? Modem cihazımızın bir yazıcı olduğunu sanarak şifreyi bize geri gönderir. İşte bu noktada bizim yaptığımız tam da budur. Amaç modemde kayıtlı olan doğru pin numarasını bularak, cihazın bize şifresini göndermesini sağlamaktır.

Wps Pin Bulucu:

Kullanım konusunda bilgi vermem gerekirse; kırmak istediğiniz modemin MAC Adresini (A1:B2:C3:D4:E5:F6) şeklinde yazınız ve üret tuşuna basınız!

Wps Pin üretici ile elde ettiğiniz pinleri bilgisayarda Dumpper ile deneyebilirsiniz.
Android ile wifi kıracaksanızWps Wpa Tester uygulamasında yine bu pinleri deneyebilmeniz için "El ile Pin Gir" bölümü yer almaktadır.
iPhone ile wifi kırmak için ise daha çok hotspot yöntemini önermekteyim.

Lütfen, Modem WPS Pin Numaraları doğru olan rakamları yorum kısmından bizlerle paylaşınız!
Bu sayede pin arşivimiz her geçen gün büyüyeceği gibi, birçok arkadaşımız da bu konudan fayda sağlayacaktır.

Wps Pin Generator” üzerine 37 yorum

 1. Merhaba. Lg G4 Android 6.0 Cihazımdan Daha Önce Wps Pini ile Bağlandığım Modeme Huawei p20 Lite Marka Android 8.0 Cihaz ile Bağlanamıyorum. Doğru Wps Pini Girdiğim Halde, Bu Çaba Başarısız Uyarısı Alıyorum. Avaba Cihaz Ya da Android Sürümü ile ilgili Bşr Problem midir?

  1. Karşı modeme wps pin ile bağlantı kurulamamasının birkaç sebebi vardır.

   1) Çok sayıda hatalı pin denemesi yapılmış ise muhtemelen modem kendisini kilitlemiştir. O cihaz tekrar açılıp kapatılana kadar bu kilit devam eder. Kilitlenmesine başkası sebep olmuş olabilir. Cihazın yeniden başlatılması yada tamamen açılıp kapanması ile bu durum düzelir. O kişi bu cihazı 1 ay kapatmasın bu kilit asla kalkmaz 🙂

   2) Modem sahibi cihazın WPS özelliğini kapatmış olabilir. Bunu anlamak kolaydır. Wifi ağ taramasında kablosuz isimlerin sağında veya altında “WPS Uygun” ibaresi yer alır. Eğer yoksa bilin ki, o modemin wps özelliği devre dışı bırakılmıştır. O cihaza pin numarası ile artık bağlanılamaz!

   3) Çekim gücü. Eğer söz konusu ağ 1 çekiyorsa yani çok düşük bir sinyal alıyorsanız, bu gibi durumlarda wps pin ile bağlantı kurulamıyor. Bunu birkaç kez bizzat yaşadım.

   Eğer kullanmış olduğunuz telefonlarda wps pin ile modeme bağlantı kurma özelliği varsa, bağlantı sağlanamamasının Android versiyonla alakası yoktur. Bence tekrar LG G4 ile bir deneme yapın. Ardından diğer telefonu deneyin. Normal şartlarda her ikisinin de bağlanması gerekir.

 2. rt2860 chipsetlli huawei yi kırmaya çalışıyorum bende ama kıramadım
  dummper de gozuken wps ile sitende olusturdugum wps aynı
  ama kırılmıyor yine
  nasıl halledebilirim ?

  1. Öncelikle cihaz Dumpper’da WPS sekmesinde gözüküyorsa, kırılma şansı yüksektir.
   Lakin Dumpper programında ve sitemizde oluşturduğunuz Wps pin numaraları her zaman %100 başarı sağlamamaktadır.
   Cihaz farklı bir pin numarasına sahip olabilir.

   Size tavsiyem; en kolay yoldan https://www.wifisifrekirici.com/xiaopan-wifi-sifre-kirma/ Xiaopan ile Reaver üzerinden o modem için tüm pinleri deneyebilirsiniz.
   Uygulama sadece 65 MB büyüklüğündedir. Modemin kendini kilitleme gibi bir koruması yoksa 8-9 saat içinde sonuç alırsınız.

   Son olarak aklıma gelen bir diğer yöntem; Google’da o cihazın ilk 6 haneli Mac adresini araştırıp farklı pinler bulabilirsiniz. Örnek: (98:DE:D0:XX:XX:XX ise 98:DE:D0 Wps Pin)
   Bazı yabancı sitelerde veya yapılan güncel paylaşımlarda işe yarayan yani çalışan pinler bulunabiliyor.

    1. Cihazınız root mu?
     En başarılı cihaz olarak Samsung markalı telefonları öneriyorum.
     Huawei telefonlarda sorun yaşayanlar gördüm.
     Mesela bir arkadaşımın aynı sizin gibi Huawei marka bir telefonu var ve pin numarası doğru olduğu halde hedef modeme bağlanamıyordu.

 3. Ben bu siteyi youtub den ögrendim ama deniyom deniyom olmuyo internet bana şu anda gerçekten çok lazım ve komşunun internetine bağlanmak istiyorum şifreyi vermiyo bende kırmak istedim ama olmuyo eğer bilen varsa paralı bir wifi şifre kırıci bana lütfen adını ve nerden ona ulaşabilecegim i bilen varsa bana cevap verin

  1. Bu konuda detaylı bilgi verseydiniz daha çok yardımcı olabilirdim. Sadece kırılmadığından bahsetmişsiniz.
   Hangi yöntemleri denediniz bilemiyorum. Tekrar detaylı bir mesaj bırakırsanız bilgim dahilinde size tavsiyelerde bulunabilirim.

  1. En basiti eğer bilgisayardan bağlanıyorsanız Dumpper programı ile tüm kablosuz ağların Mac adresini görebilirsiniz.
   Eğer telefon kullanıyorsanız; Wifi WPS Pin Tester, AndroDumpper veya Wifi Warden gibi uygulamalar sayesinde yine Mac adreslerine ulaşabilirsiniz.

 4. Birtane wifi var %100 çekiyor mac adresini biliyorum türk telekom ama bir türlü kıramadım bütün herşeyi denedim olmuyor yardımcı olabilir misiniz?😕

  1. Daha detaylı bilgi verebilirseniz, daha çok yardımcı olabilirim.
   Modem wps özelliğe sahip mi? Kıramadım derken wps pin kilidi aktif olup kendini korumaya mı aldı? Hangi yöntemleri denediniz?
   Bu gibi konularda geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Türk Telekom modemini bir türlü kıramadım. Mac adresi doğru buradaki pin kullandım ve WPS WPA Tester ile giriş yaptım olmadı. Başka uygulamalar da kullandım. Ama olmadı.

  1. Her zaman her pin maalesef tutmayabiliyor. Sitemizde yer alan diğer wifi şifre kırma yöntemlerini deneyerek sonuç alabileceğinizi düşünüyorum. Eğer modemin wps pin koruması yoksa tüm pin denemelerini gerçekleştirip doğru pini bulabilirsiniz.

 6. Gm 8 d telefonumla wps wpa testerin eski versiyonuyla kirdigim iki sifreyi simdi kiramiyorum. Bunun sebebi nedir? Tel ve wps wpa guncelleme aldi bu etkili olabilir mi?

  1. Telefonunuza Wifi Warden, Androdumpper ve Wps Wpa Pin tester kurun.
   Biri kırmazsa diğeri kesin kırar. Üçü de aynı tarz çalışıyor.
   Bu bahsettiğiniz durum bazen bende de oluyor. Sebebi sanırım çekim kalitesi.
   Eğer iyi çekmiyorsa bazen hata veriyor ve kırmadığı oluyor.
   Tavsiyem çekimin iyi olduğu bir yerde deneyin olmazsa diğer alternatif 2 programı kullanın.
   Benzer sorunu nadirde olsam bende yaşıyorum. Büyük ihtimal çekimle ilgili bir sorun.

 7. Merhaba tp link bir modem var ve butun pinlerine denedim baglanmiuor mac adresiyle buldum yine baglanmiyor bi yqrdim edermisiniz

  1. Sorununu tam olarak detaylı anlatabilir misiniz?
   Öncelikle tüm pinleri hangi yöntem ile denediniz?
   Modemde bir kilit yoksa tüm pinleri deneme süresi 8-9 saattir ve sonucunda kesinlikle şifreyi verir.
   Toplam pin sayısı 11.000 adettir.
   Tüm bilgileri bana yazarsanız sevinirim.

 8. Merhaba acil bi wifi ye ihtiyacim var wpa wps testeri denedim kirmadi wps garden denedim kirmadi mac adresiyle pin olusturdum onla denedim gene olmadi Bilgilerini veriyim yardimci olursaniz sevinirim Mac adresi : E8:37:7A:EB:44:89 Channel : 10 Vendor : zyxel yardımcı olursaniz sevinirim çok ihtiyacım var lütfen

  1. Sevgili Ege;
   Eğer karşı modem wps pin denemelerinde kendini kilitlemiyorsa bu harika bir haber.
   Tavsiyem tüm wps pinleri denemeniz. Bunu yapabilmek için bir bilgisayara ihtiyacınız var ama eğer bilgisayarınız yoksa,
   Wps Wpa Pin Tester programında BRUTEFORCE isimli bir bölüm var. Bu size tüm pinleri otomatik deniyor.

   Açıklamasını yapacak olursam bunu yazımdan aldım:

   Bruteforce: 11000 wps pin numarası denenecektir. Bu özelliği seçtikten sonra karşınıza 2 pin deneme arasındaki bekleme süresi seçimi çıkacaktır. Eğer 0 (Sıfır) seçerseniz aplikasyon pinleri bekleme yapmadan arka arkaya deneyecektir, 60 seçerseniz 2 pin deneme arasında 1 dakika bekleyecektir. Peki neden böyle bir şey var? Bazı modemlerde bekleme süre sınırı vardır. Arka arkaya deneme yaptığınızda modem kendisini reset atılıncaya dek kilitlemektedir. Bu yüzden böyle bir bekleme süresi tüm kırıcı programlarda bulunmaktadır.

   Wpa Wpa Pin Tester ile tüm pinleri telefonu açık bırakarak deneyebilirsiniz. 8-9 saat alabilir.
   Bunlar dışında bilgisayardan ile de bunu gerçekleştirebilirsiniz.

   Bunun için de şu programı tavsiye ederim:

   https://www.wifisifrekirici.com/xiaopan-wifi-sifre-kirma/

 9. Merhabalar benim bi sorum olacaktı. Simdi daha önce bağlanıp wps pin numarasını aldığım modeme şifresi değiştikten sonra telefon yada laptop farketmez nasıl bağlanabilirim.

  1. Bilgisayardan Dumpper programını kullanarak hem kablosuz ağa bağlanabilir hem yeni şifreyi görebilirsiniz.
   Bunun için tek yapmanız gereken wps pin denemesinde kişisel pin numaranızı denemeniz gerekiyor.
   Detaylı bilgi için şu sayfayı inceleyiniz.
   https://www.wifisifrekirici.com/modem-wps-pin-numaralari/

   Program pin numarasını kabul ettiğinde internete bağlanıp key kısmında size güncel wifi şifresini verecektir.
   Sonrasında bu şifre ile telefondan da nete girebilirsiniz.

 10. Bende pin numarasını buldum ama hep wps wpa tester hemde dumpperdan denedim olmuyor yanlış pin diyor

 11. Kolay gelsin onceden wifi wardenle baģlandım ttnet tplink bi modem şimdi bağlanamıyorum wps pinlerinin çoğunu denedim mac adresine gore pinler denedim ama çare yok nasıl kırabilirim yardim ederseniz çok iyi olur

  1. Wps pin değişmiş olabilir. Bruteforce ile tüm pin şifreleri deneyen kırıcılar var. Mesela Wps Wpa Pin Tester!
   11000 pin numarasının tümünü deniyor. Bunu deneyebilirsiniz.

  1. Dumpper uygulaması ile öğrenebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasında kullanımı var.
   Telefonla öğrenmek için Android wifi şifre kırıcılar konumuzu okuyabilirsiniz.

  1. Rootlu değilse şifreyi kırar ama göremezsiniz.
   Bir ipucu vereyim. Modem arayüzüne bağlanarak şifreyi panelden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir