Wps Pin Generator

Son Güncelleme: 23 Ekim 2018!
wps pin üretici

Wps Pin Generator; Airties, Artes, Asus, Aztech, C-Com, Cnet, D-Link, Datron, Netmaster, Everest, Huawei, Inca, LinkSYS, Pikatel, USB Robotics, ZyXEL, TP-Link ve bunlar gibi modemlerin MAC adresine göre pin üretmektedir.

Zamanında hedeflediğim Ralink rt2860 chipsetine sahip Huawei bir ağ vardı. Normal şartlarda kırmam 8-9 saat sürecekti. Böyle pin üreten bir siteyi ziyaret etmiştim. Hedeflenen modemin MAC adresini yazdım ve oluşturulan rakamı kaydettim. Belki inanmayacaksınız ancak ilk denemede o ağın şifresini öğrenmiştim. Gerçekten bu sistem bazen umulmadık sonuçlar verebiliyor. Kesinlikle denemenizi öneriyorum.

Bildiğiniz gibi teknolojinin gelişmesiyle modem üreticileri kullanıcılara birtakım kolaylıklar sağlamaya başladılar. Fakat bu; bir takım güvenlik açıklarını beraberinde getirmiştir. WPS olarak adlandırdığımız sistem esasen biz kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Örneğin herhangi bir modemde bulunan WPS tuşuna tıkladıktan sonra telefonda aynı isimle bulunan kısma basarsak o ağın şifresini bilmesek de kolayca internete bağlanabiliyoruz. Bu metot aynı zamanda o ağın bir açığının olduğu anlama geliyor. Peki bu sistem nasıl işliyor ve nerede açık var?

Örneğin elimizde bir telefon ve yanı başımızda şifresini bilmediğimiz bir TP-Link modem olduğunu varsayalım. Biz modemin WPS tuşuna bastığımızda, akabinde telefonumuzda ağ bağlantıları sekmesinde bulunan WPS tuşu bölümüne tıkladığımızda, telefonumuz modeme 8 haneli bir kod göndermektedir. Modem ise şifresini işte bu kod ile telefonumuza geri gönderir. Telefon ise bu şifre ile internete giriş yapar. Peki eğer biz modeme uzaktaysak ve wps tuşuna basmadan pin gönderirsek ne olur? Modem cihazımızın bir yazıcı olduğunu sanarak şifreyi bize geri gönderir. İşte bu noktada bizim yaptığımız tam da budur. Amaç modemde kayıtlı olan doğru pin numarasını bularak, cihazın bize şifresini göndermesini sağlamaktır.

Wps Pin Bulucu:

Kullanım konusunda bilgi vermem gerekirse; kırmak istediğiniz modemin MAC Adresini (A1:B2:C3:D4:E5:F6) şeklinde yazınız ve üret tuşuna basınız!

Wps Pin üretici ile elde ettiğiniz pinleri bilgisayarda Dumpper ile deneyebilirsiniz.
Android ile wifi kıracaksanızWps Wpa Tester uygulamasında yine bu pinleri deneyebilmeniz için "El ile Pin Gir" bölümü yer almaktadır.
iPhone ile wifi kırmak için ise daha çok hotspot yöntemini önermekteyim.

Lütfen, Modem WPS Pin Numaraları doğru olan rakamları yorum kısmından bizlerle paylaşınız!
Bu sayede pin arşivimiz her geçen gün büyüyeceği gibi, birçok arkadaşımız da bu konudan fayda sağlayacaktır.

wifi şifre kırıcı logo

WiFi veya kablosuz penetrasyon testi, herhangi bir güvenlik denetimi projesinin önemli bir yönüdür. Kuruluşlar güvensiz WiFi ağlarından kaynaklı ciddi tehditlerle karşı karşıyadır. Güvenliği ihlal edilmiş bir wifi, tüm ağı risklere maruz bırakacaktır, dolayısıyla Wifisifrekirici.com ağ güvenliğinizi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Wps Pin Generator” üzerine 2 yorum

 1. Merhaba. Lg G4 Android 6.0 Cihazımdan Daha Önce Wps Pini ile Bağlandığım Modeme Huawei p20 Lite Marka Android 8.0 Cihaz ile Bağlanamıyorum. Doğru Wps Pini Girdiğim Halde, Bu Çaba Başarısız Uyarısı Alıyorum. Avaba Cihaz Ya da Android Sürümü ile ilgili Bşr Problem midir?

  1. Karşı modeme wps pin ile bağlantı kurulamamasının birkaç sebebi vardır.

   1) Çok sayıda hatalı pin denemesi yapılmış ise muhtemelen modem kendisini kilitlemiştir. O cihaz tekrar açılıp kapatılana kadar bu kilit devam eder. Kilitlenmesine başkası sebep olmuş olabilir. Cihazın yeniden başlatılması yada tamamen açılıp kapanması ile bu durum düzelir. O kişi bu cihazı 1 ay kapatmasın bu kilit asla kalkmaz 🙂

   2) Modem sahibi cihazın WPS özelliğini kapatmış olabilir. Bunu anlamak kolaydır. Wifi ağ taramasında kablosuz isimlerin sağında veya altında “WPS Uygun” ibaresi yer alır. Eğer yoksa bilin ki, o modemin wps özelliği devre dışı bırakılmıştır. O cihaza pin numarası ile artık bağlanılamaz!

   3) Çekim gücü. Eğer söz konusu ağ 1 çekiyorsa yani çok düşük bir sinyal alıyorsanız, bu gibi durumlarda wps pin ile bağlantı kurulamıyor. Bunu birkaç kez bizzat yaşadım.

   Eğer kullanmış olduğunuz telefonlarda wps pin ile modeme bağlantı kurma özelliği varsa, bağlantı sağlanamamasının Android versiyonla alakası yoktur. Bence tekrar LG G4 ile bir deneme yapın. Ardından diğer telefonu deneyin. Normal şartlarda her ikisinin de bağlanması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir