Ücretli WiFi Kırma Servisi

Son Güncelleme: 24 Mart 2020!
ücretli wifi kırma

Ücretli wifi kırma servisimiz sayesinde uygun fiyatlarla hızlı ve kesin olarak internet sahibi olun!
İnternette wifi şifre kırmak konusunda birçok program uygulama ve yer almaktadır. Gerek bilgisayar üzerinden çalışan Kali Linux ve Wifislax gibi programlar, gerekse rootlu rootsuz Android aplikasyonlar bu bağlamda oldukça etkilidir ve fakat kablosuz ağların şifrelerini öğrenmek her zaman yeterince kolay değildir. Bazı durumlarda daha fazla bilgi birikimi, yazılım ve ek cihazlar gerektirir. Piyasada satılan ücretli wifi kırma programları her zaman başarı sağlamaz. Bu gibi nedenlerden ötürü 2020 yılı itibariyle sahip olduğumuz bilgi birikimini ve tecrübemizi sizlere özel olarak sunmaya karar verdik. Türkiye’de ilk ve tek olan ücretli wifi şifre kırma hizmeti ile karşınızdayız! Çok uygun ve iddialı bir fiyatla ziyaretçilerimizin internet problemini çözmekteyiz.

İnternete ihtiyacınız var fakat ne yaptıysanız kıramadınız mı?

Sizlere sunduğumuz destek sayesinde artık kesin sonuç alacaksınız.

Hangi Sistem ile Wifi Şifre Kırıyoruz?

En azından şunu söylemeliyim ki WPS Pin deneme yöntemini kullan-yoruz.
Çoğu zaman direk direk şifre veriyoruz! (Yanlış Duymadınız)

Bazen karşı kullanıcıdan ilgili modemler için handshake yakalamasını istiyoruz.
Handshake’ye ihtiyaç duyarsak bu konuda da destek sağlıyoruz!
Özel, hızlı ve etkili yöntemlere sahibiz.

Sistem Nasıl İşliyor?

Sevgili ziyaretçiler öncelikle sizlerden aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanızı istiyoruz.
Burada ki en önemli konu çevrenizde bulunan kablosuz ağların ekran görüntüsüdür.
Bunun için sizlere 2 program tavsiye ediyoruz!
Tek yapmanız gereken ağ bilgilerine ait ekran görüntüsünü bize göndermek!

Peki Sonrası?

Bize attığınız verileri inceliyoruz ve anında geri dönüş yapıyoruz.
Direk şifre sağladığımız modemler için müşterilerimizi Whatsapp’tan videolu arayarak parolalarının doğrulamasını gerçekleştiriyoruz.
Şifresi tutan interneti güle güle kullanıyorsunuz, başarısız olduğumuzda aynen ücreti size iade ediyoruz.
Her şey açık net ve şeffaf bir şekilde ilerliyor.

Ücreti peşin alıyoruz. Bu hizmet için belirlenen ücret sadece 50 TL!

Başarı Şansı Ne Kadar?

Normal şartlarda birkaç dakika içinde sonuç alıyoruz!

Gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki, şu ana kadar internet sağlayamadığımız bir müşterimiz olmadı!
Örnek vermemiz gerekirse en kötüsünü düşünelim. Evimizde çok fazla wifi ağ olmadığını varsayalım. Size gerekli cihaz (access point) önerilerinde bulunuyoruz ve bunun sayesinde evinizde alamadığınız sinyalleri rahatça alabiliyorsunuz sonrasında size şifre sağlıyoruz ve sorunsuz bir şekilde internete bağlanabiliyorsunuz.
Kısacası çok fazla alternatif var. En azından bizimle iletişime geçip ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.
Biz kararlıyız eğer sizde kararlı iseniz ne olursa olsun başarı sağlanacağından şüpheniz olmasın!

Sonuç

Uygun fiyatlarla siz değerli ziyaretçilerimize internet bağlantısı sağlıyoruz.
Elde ettiğiniz şifreleri kim bilir belki senelerce kullanabileceksiniz.

Wİfi Şifre Kırma Ücretli Destek Formu:

Tek yapmanız gereken çevrenizdeki kablosuz ağların ekran görüntülerini göndermek!

1-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Android cep telefonunuzdan veya tabletinizden taratıp bize gönderebilmek için Google Play marketteki WiFi Warden uygulamasını kullanınız.

2-Kablosuz (WiFi) ağların ekran görüntüsünü Bilgisayarınızdan taratıp bize gönderebilmek Acrylic WiFi masaüstü programını kullanınız.

Aşağıda örnek ekran görüntüleri yer almaktadır.
Solda PC için Acrylic WiFi programı, Sağda ise Android için Wifi Warden uygulaması yer alıyor.

acrylic ve wifi warden ekran görüntüsü

(İlk Dosya Zorunlu***)Size en kısa sürede E-mail ve Whatsapp üzerinden geri dönülecektir.

Dilerseniz handshake yakalayıp bize Online WPA2 PSK Handshake Kırıcı sayfasından gönderebilirsiniz.

Ücretli WiFi Kırma Servisi” üzerine 30 yorum

 1. Gerçekten çok güvenilir anında veriyo güvenip denemenizi şiddetle önerirrim çogu konudada yardımcı oldu sagolsun

 2. Öncelikle kendisinin mükemmel biri olduğunu düşünüyorum.İşinde harika olduğu kadar, anlayışlı ve yardımsever birisi.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Kesinlikle kuşkusuzca, gönül rahatlığıyla kendisine başvurabilirsiniz.Tekrardan kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.İş hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.

 3. Kuşadası’nda kalabalık bir sitede oturuyordum,Çevremde bir sürü ağ vardı.Bu site iyi ki karşıma çıktı. Kendisi Teamviewer’den bağlanıp 2-3 dk içerisinde gözlerimin önünde şifreyi sağladı.Nasıl olduğuna kafam basmadı ama yaptı. Ayrıca kendisi çok nazik biri tavsiye ederim 🙂

 4. Kırdığımız internet 35 mbit download 3 mbit upload çıktı. Yok artık dedim. Normalde bu kadar şanslı değilimdir. 50 liraya bu kadarını beklemiyordum 😀

 5. Şifre kırdıktan sonra birkaç şey sormak için telefon ile aradım. 1 saat süren keyifli bir sohbetimiz oldu. Bu konularda çok fazla bilgisi olan biri değilim ama tüm sorularımı gayet basit bir dilde cevaplayıp beni aydınlattı. Telefon rehberimde böyle bir arkadaşın olması gerçekten güzel.

 6. Fiyata göre verdiği hizmet inanılır gibi değil!
  Sadece şifreyi kırmadı aynı zamanda iyi sinyal alabilmem için gerekli bilgileri verdi, cihaz önerilerinde bulundu. Oldukça şeffaf biri. Whatsapp’ta dilediğinizi sorabiliyorsunuz ve hemen cevaplıyor.

 7. Başta tereddüt ettim, korktum açıkçası acaba dedim dolan********* mıyım, sonrasında wifi şifresi önümde belirdi bir anda çok şaşırdım gerçekten bütün herkese bu siteyi öneriyorum güvenle rahatlıkla alışveriş yapmalarını üstüne basa basa söylüyorum teşekkür ederim ilgi alaka 10 üzerinden 10!

 8. Sitedeki bilgiler sayesinde birkaç ağ kırmıştım ancak kendimi gerçekten bu siteye borçlu hissettim ve bir de ücretli destek aldım. Fazlasıyla hak ettiğini düşündüm. Yanılmamışım.

 9. Şaka gibi… Kırdığı net 50 mbit çıktı. Gözlerime inanamadım. Hala inanamıyorum. Teşekkürler abim.

 10. Kablosuz ağlar konusunda profesyonel birisi. Tavsiye ettiği access pointi satın aldım ve aynı zamanda sağladığı şifre sayesinde şu an sıfır sorun internete giriyorum aynı zamanda düşük ping ile oyun oynayabiliyorum. Bu arkadaş ile iletişime geçen öyle yada böyle internete girer. Çok donanımlı, çok bilgili. Birçok alternatif sunuyor ve tek amacı sadece yardımcı olabilmek. Ödediğim ücret helal olsun bana kalırsa çok daha fazlasını hak ediyor.

 11. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Gerçekten internet konusunda çok zor durumdaydım açıkçası çok fazla ümidim de yoktu. Bu tarz olayların gerçek olmadığını düşünüyordum. Tüm bu düşüncelerim şifre ile internete girer girmez değişti. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Wifi konusunda sözde değil özde uzman birisi. Hala inanamıyorum. Herkese bu siteyi tavsiye edeceğim.

 12. Arkadaşlar bu siteden 5 tane wifi ağı için hizmet aldım ve 4 tanesi kırıldı. Verdiğim paranın hakkını kesinlikle veriyor. Kırılan kablosuz ağlardan biri 50 mbit çıktı. Çok memnunum. İnternet masrafımdan kurtuldum. Bir deneyin bence zaten şifreler kırılmazsa verdiğiniz ücreti geri alacaksınız. Bu siteye çok teşekkür ederim.

  1. Şahin bey teşekkür ederim. Memnun kalmanıza sevindim. Şu ana kadar bizimle iletişime geçip ağ şifresi kırılamayan bir müşterimiz çıkmadı. Bu durumdan dolayı onur ve gurur duyuyoruz.
   Lütfen bizi tavsiye etmeyi unutmayınız.

 13. Bu işlerle az çok ilgilenirim. Elimde kırmak istediğim birkaç handshake dosyası vardı. Bir türlü kıramamıştım. Site sahibine gönderdim. Açıkçası pek de umutlu değildim. Bir gün sonra şifreyi elde ettiğini söyleyince aşırı sevindim. Bu işler hakkında oldukça bilgisi olan biri. Zaten sitesini gezerseniz yazdığı makalelerin özgün olduğunu görebilirsiniz. Paylaştığı bu bilgilere istinaden hizmet aldım ve iyiki de almışım diyorum. Bu siteyi tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

 14. Çok sistemli çalışan bir arkadaş. Sağolsun kafamdaki tüm soruları kendisine sordum ve beni her konuda aydınlattı. İlgili birisi. İşimi hallettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

 15. Kesinlikle çok iş görüyor. Sadede 50 lira gibi cüzi bir rakama internetiniz oluyor. Bu kadarını beklemezdim 30 saniye sürdü. Kesinlikle deneyin.

 16. Hizmeti almadan önce pek umutlu değildim ama 3 dakika içinde şifreyi alıp çalıştığına şahit olunca açıkçası biraz afalladım ^-^
  Böyle bir servis gerçekten Türkiye’de ilk ve Tek.
  Site sahibine geçekten çok teşekkür ediyorum.

 17. Evimde kendi internetime sahibim ancak ping değerlerim yüksek olduğu için rahat bir şekilde oyun oynayamıyordum.
  Admin ile iletişime geçtim ve inanın çok kısa zamanda sonuç aldım. 100 ping ile oynadığım oyunu şu an 55 ping ile oynuyorum.
  Kendisine çok teşekkür ederim. Bu siteyi çevreme kesinlikle tavsiye edeceğim.

 18. Arkadaşlar site sahibi gerçekten çok ilgili birisi. Yapabileceklerinin sözünü veren biri, yapamayacaklarının sözünü değil!
  Eğer bilgisayarınız varsa alternatif yöntemleri de deniyor. Benim çevremde iyi çeken fazla ağ yoktu ancak yinede sağolsun çok yardımcı oldu.
  Onun sayesinde şimdi rahatça internete giriyorum.

 19. İşinin hakkını veren birisi. Tamamen tavsiye ediyorum. 1 saat benimle ilgilendi. Bu kadarını beklemiyordum.
  Kendisiyle düzenli çalışacağımı buradan yazmak istedim.

 20. Siteyi bir arkadaşıma da tavsiye etmiştim. Ona 3 ağ birden kırmış. En kısa zamanda kendisinden hizmet alacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir