Online WPA/WPA2 PMKID Handshake Cracker

Son Güncelleme: 3 Ekim 2020!
Online WPA2 PSK Handshake Kırıcı

Online WPA/WPA2 PMKID Handshake Hash cracker servisimiz sayesinde cap uzantılı dosyaların şifrelerini hızlı ve etkili yöntemlerle kırmaktayız.
Handshake cap uzantılı bir dosya olup, içerisinde kablosuz ağa ait WPA veya WPA2 şifreleri barındırır Bu dosyayı elde etmek kolay fakat kırmak oldukça zordur. Eğer bu dosyayı basit bir şekilde elde etmek istiyorsanız Wifislax programında bulunan Handshaker uygulamasını tercih etmelisiniz. Handshake için Kali Linux de kullanılabilir fakat bu yöntem biraz daha karmaşıktır. Tüm komutları elle yazacağınız için sizi uğraştıracaktır. Ek olarak Conview For Wifi isimli Windows tabanlı program sayesinde handshake dosyası yine kolayca yakalanabilir. Burada yapılmakta olan işlem; karşıdaki router yani modemi dinlemeye almaktır. Böylece o ağa kablosuz bir cihaz bağlandığında cap dosyasını elde etmiş oluyoruz. Tabi işlem burada bitmiyor. Handshake dosyasını kırabilmek için belki yüzbinlerce şifre kombinasyonunu denemeniz gerekiyor. Bunun için çok güçlü bir sisteme ve özel yöntemlere ihtiyacınız var. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz ve sizin için handshake dosyalarınızı kırıyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak ve bize ulaşmak.

Handshake Kıran Siteler

İnternette çok yüksek ücretlerle handshake kıran birkaç yabancı site yer almaktadır. Üstelik bu siteler size kırma garantisi dahi vermezler. Sizden önceden deneyecekleri wordlist yani şifre listelerine göre bir ücret talep ederler. Bu işlem gerçekleşirken cihazlar yüksek elektrik tükettiği için masraflarını sizden peşin olarak tahsil ederler. Sonuç itibariyle sizin şifreniz kırılsın kırılmasın bu bir maliyet oluşturur. Haliyle sizden ön ödeme almaları doğaldır. Bir ikincisi bu tarz siteler yabancı kelime listelerine sahip olduğu için Türkiye’de bulunan modemlerde düşük başarı şansına sahiptir.
Peki bizim farkımız nedir? Biz sizden ön ödeme almıyoruz. Dosyayı kırdığımız zaman ücret talep ediyoruz. Kıramadığımız dosyaların kırma maliyetlerini size yansıtmıyoruz. Ayrıca ana dil olarak Türkçe tabanlı çalıştığımız için handshake kırma konusunda çok öndeyiz.  Bu işi çok ama çok uygun bir fiyatla yapıyoruz. Hiçbir riskiniz yok.

Sıkça Sorulan Sorular:

 1. İşlem ne kadar sürüyor? Bu, koyulan şifrenin zorluğuna göre değişiyor. Handshake bize ulaştıktan sonra üzerinde 1 gün çalışıyoruz. Kimi zaman çok kısa bir sürede sonuç alabiliyoruz.
 2. Kesin kırılabiliyor mu? Kendimize güveniyoruz! Dilerseniz çevrenizdeki birçok ağın handshake dosyasını bize gönderebilirsiniz. Bu sayede şifre elde etme şansınız artacaktır. Aşağıdaki formu kullanarak dilerseniz bize tek seferde 5 adet cap dosyası gönderebilirsiniz.
 3. Handshake yönteminin avantajı nedir? Öncelikle hedef modem wps pin destekli olsun olmasın bu yöntem ile şifre elde edilebilir.

Handshake Nasıl Yakalanır:

Handshake yakalama konumuza göz atınız.

Ücret:

Handshake kırma servisimizin ücreti sadece 50 TL!
Cap dosyanızı bize gönderiyorsunuz kırdığımız takdirde ücreti alıp şifreyi gönderiyoruz.

Handshake Gönderi Formu:

(İlk Dosya Zorunlu***)Bize göndermiş olduğunuz Handshake dosyasını kırdığımız anda size E-mail adresiniz üzerinden dönüş yapılacaktır!

Handshake yakalama konusunda bilginiz yoksa  alternatif bir yöntem olan Ücretli Wifi Kırma Servisimizden faydalanabilirsiniz.

Online WPA/WPA2 PMKID Handshake Cracker” üzerine 20 yorum

 1. yollayacagim cap dosyasi 7.5mb cok buyuk deyip hata veriyor.bana mailden ulasirsaniz dosyayi size oradan yollayayim

 2. Gerçekten bu kadar hızlı ve güvenilir olabileceğini bilmiyordum sadece 50 tl gibi bir ücrete bu işi yapıyorlar. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

 3. Hocam gerçekten işinde iyi bir insan güvenmenizi tavsiye ediyorum.Her türlü yardımcı oldu ve şuan kırdığı wifiden yazıyorum.

 4. Daha gece 1 de handshakemi atmıştım o günün sabahı kırıldı bilgisi geldi bende direk paramı attım 1 dk içinde şifrem elimde ve bağlıyım Gayet güvenilir Tavsiye ederim

 5. 2 tane handshake gönderdim 3 dk sonra şifesi geldi.çok başarılı.Pişman olmazsınız güvenebilirsiniz

  1. Yukarıda bulunan form aracılığı ile dosyalarınızı bana gönderebilirsiniz.
   Dosyaları saf *.cap halinde gönderebileceğiniz gibi sıkıştırıp *.zip formatında da yollayabilirsiniz.

 6. İşinin ehli bu işte emek harcamış ve gerçekten profesyonel gerçekten kıran arkadaşlar emin olun garanti kırıyor allah razı olsun bana hoşgörüsüyle anlayışıyla yardımcı oldu ..bence sizde deneyin pişman olmazsınız faydasını görürsünüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir