En İyi Android Wifi Kırıcı Uygulamalar

Son Güncelleme: 20 Kasım 2018!
android wifi şifre kırıcı

Android wifi şifre kırıcı apk rehberinde, rootlu ve rootsuz cihazlar ile uyumlu olan wpa2 ve wep şifreli ağları kırabilen uygulama tanıtımlarına yer vereceğiz. Kablosuz ağların şifrelerini öğrenmemizi sağlayan bir çok android aplikasyon bulunmaktadır. Bunlar; rootlu ve rootsuz olmak üzere ikiye ayrılır. Peki bu kavram ne anlama geliyor? Neden rootlu programlar daha başarılıdır? Arkadaşlar rootlu android telefonlarda sistem dosyalarına direk erişim sağlayabiliyoruz. Bir telefon satın aldığımızı düşünelim. Bu cihaz rootsuzdur. Kısacası telefonun sistem dosyalarına olan erişimimiz kapalıdır. Peki böyle bir durum neden vardır? Üreticiler üretmiş oldukları cihazları piyasaya sürerler ve tüketiciler tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılmalarını isterler. Bu sebeple cihazlar standart ayarlarında kilitlidir. Fakat biz eğer bu cihaza root iznini verebilirsek, tüm ayarları kişisel olarak değiştirebiliriz. İşte piyasada bulunan kırıcı programların büyük bir kısmı root izni istemektedir, çünkü sistem dosyalarına erişim ihtiyacı duyarlar. Bunun dışında root izni istemeyen başarılı programlar da mevcuttur. Bu rehberde sizlere en başarılı programları anlatmaya çalışacağım. Konu sürekli güncel tutulacaktır. Hatta çok fazla istek gelirse telefonların nasıl root edildiği konusunda bilgiler paylaşmayı da düşünüyorum. Sözü fazla uzatmadan konuya hemen geçelim…

Rootlu Rootsuz Android Wifi Kırıcı Programlar:

Wireless ağların parolalarına ulaşmak için kullanabileceğimiz, sistem iznine ihtiyaç duyan veya duymayan programlar bu bölümde detaylı bir şekilde incelenecektir. Test etmediğim hiçbir aplikasyonu sizlerle paylaşmayacağım. Çünkü işe yaramayan apk uygulamalar ile zamanınızı almak istemiyorum.

Bu konu oluşturmadan önce birçok araştırma yaptım. Bazı siteler inceleme adı altında karma karışık uygulamalara yer vermişler. Üstelik hiçbir şekilde programların nasıl kullanıldığı konusunda bilgi vermemişler. Mesela bir sitede Reaver for Android isimli bir programın tanıtıldığını gördüm. Hemen incelemek istedim. Söz konusu sitenin beni yabancı bir web sitesine yönlendirdiğini gördüm. Kesinlikle iki sitede de kullanım ile ilgili hiçbir Türkçe döküman yoktu. İngilizce konusunda yeterli olduğum için yönergelere eksiksiz uydum ve sonuç olarak program çalışmadı. Çünkü Reaver for Android isimli programın telefonunuzda çalışması için wifi kartınızın Broadcom bcm4329/bcm4330 chipset olması gerekiyormuş. Bu bilgi eğer ilk sitede net bir şekilde belirtilmiş olsaydı belki bu kadar zaman kaybı yaşamayacaktım. Bu gibi sorunları yaşamamanız için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

WIFI WPS WPA TESTER

wifi wps wpa tester logo

Wifi Wps Wpa Tester isimli uygulama benin en çok kullandığım android ağ kırıcıdır. Yapımcısı Sangiorgi Srl’dir. İlk çıktığı zaman oldukça sade olan bu uygulama, zamanla geliştiricisinin eklediği ek özellikler sayesinde mükemmel bir hale geldi. Uygulama rootlu veya rootsuz*** (Android 5.0 Lollipop veya üstü) telefonlarda sorunsuz olarak çalışabiliyor. Çok yüksek başarı yüzdesi ile ağ şifrelerini öğrenmenize olanak sağlıyor. Google Play markette bu uygulama mevcut. İki sürümü mevcut. Biri ücretli diğeri ücretsiz. İkisinin tek farkı ücretli versiyonda reklamlar çıkmıyor. Onun dışında ikisi de bire bir aynı, hiçbir fark yok. Ben bu programı çok başarılı gördüğüm ve birkaç senedir kullandığım için geliştiricisine destek olmak amacıyla ücretli versiyonunu satın almıştım. Bu tamamen size kalmış bir olay. Şimdi program ile ilgili detaylara geçelim.

Hangi Telefonlarda Çalışır?

Cihazınız Rootsuz ve Android 5.0 (Lollipop) veya daha üst versiyon işletim sistemine sahipse, ağları kırabilirsiniz ancak ağların WEP-WPA-WPA2 şifrelerini göremezsiniz. Peki bu ne anlama geliyor? Cihazınız sorunsuz bir şekilde kırma işlemini gerçekleştirip sizi internete otomatik bir şekilde bağlıyor ancak uygulama ekranında o ağa ait parola bilgilerini göremiyorsunuz.

Cihazınız Rootsuz ve Android 5.0’dan daha düşük bir işlerim sistemi sürümüne sahipse, maalesef program çalışmıyor. Böyle bir durumda cihaz sizden root izni isteyecektir. Tek çareniz telefonu root etmektir. Aksi halde bu android sürüme sahip telefonlarda programı kullanamıyorsunuz.

 Kısacası, programın Rootsuz bir telefonda çalışabilmesi için işletim sisteminin Android 5.0 (Lollipop) veya daha üst versiyon olması gerekiyor.

Eğer cihazınız Rootlu ise, android işletim sisteminiz hangi sürüm olursa olsun hem kırma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz hem de ağ şifrelerini uygulamada  görebiliyorsunuz.

Geliştiricisi programın birçok modem markasında başarılı olduğunu söylemektedir.
Bu markalar şu şekildedir:

AirtiesArtesAsus
AztechC-ComCnet
D-LinkDatronEverest
HuaweiIncaLinkSYS
PikatelUSB RoboticsZyXEL
TP-LinkNetmasterZhao
TrendNetBelkinFTE-xxx
AiroconRealtekEasyBox ArcadyanArris

Kullanımı:

Bu bölümde Wifi Wps Wpa Tester uygulamasında yer alan belli başlı özellikler detaylı olarak ele alınacaktır. Hangi kısım ne işe yarıyor sizlere bu konuda bilgi vereceğim.

En son gelen güncellemeyle uygulamaya Türkçe dil desteği getirilmiştir. Programın ana menüsünde ağ tarama ekranı yer almaktadır. Telefonumuzun wifi özelliği açık ise, daire işaretine tıklayarak arama yapabiliriz. Disket logosu ise, kırdığımız ağ bilgilerinin kaydedildiği kısımdır. Ayarlar bölümünde ise bizi iki önemli seçenek bekliyor. Bunlar; Oto Aramayı Etkinleştir ve Wps Süzgeci. Wps Süzgeci kısmının kesinlikle işaretlenmesi gerekiyor. Çünkü sadece wps destekli ağları kırabildiğimiz için diğer ağları bir bakıma elemiş oluyoruz. Oto Aramayı etkinleştir açık ise sürekli ağ tarama aktif oluyor. Bu sayede ağ taramak için sürekli olarak programın en üstünde bulunan daire işaretine basmamız gerekmiyor.

İlk ekran görüntüsünde her hangi bir ağa tıkladığımızda karşımıza işlem menüsü gelmektedir. Bu kısımda bir takım seçenekler yer almaktadır. Şimdi bunlara göz atalım.

 • Tüm Pin’leri Deneyerek Otomatik Bağlan: Uygulama hafızasında bulunan tüm pin numaralarını deneyecektir.
 • [EXPERIMENTAL][ROOT] Belkin And Arcadyan Algorithm: Cihazınız rootlu ise, Belkin ve Arcadyan algoritmaları kullanılarak wifi kırılmaya çalışılır. Çok tercih edilen bir seçenek değildir.
 • Bruteforce: 11000 wps pin numarası denenecektir. Bu özelliği seçtikten sonra karşınıza 2 pin deneme arasındaki bekleme süresi seçimi çıkacaktır. Eğer 0 (Sıfır) seçerseniz aplikasyon pinleri bekleme yapmadan arka arkaya deneyecektir, 60 seçerseniz 2 pin deneme arasında 1 dakika bekleyecektir. Peki neden böyle bir şey var? Bazı modemlerde bekleme süre sınırı vardır. Arka arkaya deneme yaptığınızda modem kendisini reset atılıncaya dek kilitlemektedir. Bu yüzden böyle bir bekleme süresi tüm kırıcı programlarda bulunmaktadır.
  Bruteforce kırma yöntemi sadece ROOTLU telefonlarda çalışmaktadır!
 • Özel Pin Gir: Hangi pin numarasının denenmesi gerektiğini biz belirliyoruz. Mesela hedeflediğimiz bir modem var. Aynısından arkadaşımızda da varmış. Airties RT 205 marka modemin pin numarasının 34769023 olduğunu arkadaşımızdan öğrendiğimizi varsayalım. Biz sadece bu rakamı denemek istiyorsak o zaman bu yöntemi kullanmalıyız. Ayrıca WPS Pin üretici sayfasında üretmiş olduğumuz pin numaralarını bu kısımdan deneyebilirsiniz.
 • El ile Pin Gir: Bu bölüme tıkladığınızda karşınıza pin numaralarından oluşan bir sayfa gelecektir. Pin numaralarının yanında kutu işaretleri bulunur. Program sadece ve sadece burada seçilmiş olan numaraları deneyecektir.

Tüm bunlar dışında en üst kısımda OLD METHOD ve NEW METHOD gibi iki seçenek yer alıyor. Bunların pek fazla bir önemi yok fakat siz NEW METHOD yani yeni metodu kullanmayı tercih ediniz. Cihazınızın rootlu olup olmamasına göre program zaten gerekli seçimi yapıyor ve üst kısımda yine bunu ayrıca gösteriyor.

Ekran Görüntüleri:

Aşağıda uygulamanın ekran görüntüleri yer almaktadır. Konumuzun devamında tüm özellikler detaylı olarak sizlere anlatılacaktır.

Wps Wpa Tester Resmi Google Play Sayfası: WIFI WPS WPA TESTER

AndroDumpper

AndroDumpper logoAndroid wifi şifre kırmak için tercih edilen bir diğer popüler uygulama AndroDumpper’dir. Telefonunuzun Android sürümüne göre rootlu veya rootsuz olarak çalışabilmektedir. Çok sade ve basit bir arayüze sahiptir. Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Ben daha önce bu programı kullanmamıştım ancak bildiğiniz üzere en iyi Android wifi şifre kırıcılar bölümünde test edip başarı sağladığım programları sizlerle paylaşıyorum. Şunu rahatça söyleyebilirim ki bu aplikasyonun  çalışma mantığı ve özellikleri  Wps Wpa Tester ile bire bir aynıdır. Zaten bu tarz programların her biri birbirinin kopyası gibidir. Yapmış olduğum denemelerde keza oldukça yüksek başarı şansına sahip olduğunu gördüm. Birkaç kablosuz ağ şifresi kırdım ve hiç sorun yaşamadım. Gelin şimdi biraz daha detaya inelim.

Hangi Telefonlarda Çalışır?

Rootsuz Yöntem: Sadece Android 5 (Lollipop) ve üstü versiyonlar için geçerlidir.

Rootlu Yöntem: Tüm Android versiyonlarını desteklemektedir. Eğer cihaz rootlu ise hem ağlara bağlanıp, hem şifrelerini görebilirsiniz.

Android 5 (Lollipop) ve üstü versiyonlarda eğer cihazınız rootsuz ile kırdığınız ağlara bağlanabilirsiniz ancak bu ağların şifrelerini göremezsiniz.

Android 4.4 ve öncesi sürümler için ise telefonunuzun veya tabletinizin kesinlikle root edilmiş olması gerekiyor. Eğer bu sürümlere sahipseniz hiç bir şekilde bu uygulamayı kullanamıyorsunuz. Ne ağa bağlanıyor ne şifreleri gösteriyor!

Rootlu cihazların avantajı kırılan şifrelerin programda bulunan “Kaydedilen Şebekeler” kısmında yer almasıdır. Şifreleri görürseniz daha sonra bunları bilgisayardan veya farklı bir cihazdan internete girmek için kullanabilirsiniz. Eğer cihazınız rootsuz ve buna ek olarak telefonunuz Android 4.4 üstü veya Android 5 (Lollipop) ve üstü bir sürüme sahipse yine internete bağlanabiliyorsunuz fakat o ağın şifrelerini göremiyorsunuz. Böyle bir fark söz konusu oluyor. Bunu da buradan belirtmiş olalım.

Kullanımı:

AndroDumpper üç şekilde wifi kırma özelliğine sahiptir. “Özel Pin” denemesi ile internetten veya WPS Pin Generator sayfamızdan bulduğunuz wps pinleri kablosuz ağları kırmak için kullanabilirsiniz. “Özel Pin Değil” yöntemiyle ise uygulama hafızasında bulunan popüler pinleri denemektedir. Son olarak birde Bruteforce özelliği var. Bu bölüme girdiğinizde sizi 2 farklı seçenek karşılıyor. Bunlar; Pin Jeneratörü ve Sözlükten’dir. Pin Jeneratörü’nü seçerseniz karşınıza bir kutu geliyor ve size kaç adet pin denemek istediğiniz soruluyor. Buraya 10 da, 11000 de yazabilirsiniz. Tamamen size kalmış. Eğer zamanınız varsa tüm pinleri deneyebilirsiniz. Sözlükten kısmı ise açıkçası benim hoşuma gitti. Sizlerin de seveceğinizi düşünüyorum. Bir pin listesi oluşturup bunların denenmesini sağlayabilirsiniz. Ben bu listeyi nereden bulacağım diye üzülmenize gerek yok. Aşağıda uygulamanın resmi Google Play sayfasını vereceğim. O sayfada  programın yapımcısı Osama Abukmail sizler için 10 taneden fazla pin listesi oluşturmuş. Bunların kimisi 100 pinden kimisi 5000000 pinden oluşmakta 🙂 Bence çok güzel bir detay.

 • Özel Değil Pin: Hafızasında bulunan 10-15 popüler pin numarasını dener.
 • Özel Pin: Sizin yazdığınız pin rakamını wifi kırmak için kullanır. Her seferde tek bir adet pin girebilirsiniz.
 • Bruteforce:  Pin Jeneratörü ve Sözlükten ile kırma işlemini gerçekleştirir.
 • Pin Jeneratörü: Kaç adet pin denemesi yapılacağına karar verir.
 • Sözlükten: Pin listeleri ile oluşturulmuş dosyalar vardır. Bu listeler ile kırma işlemi gerçekleştirmek için tercih edilen bir seçenektir.
 • Kaydedilen Şebekeler: Kırmış olduğunuz kablosuz ağ şifreleri bu kısımda kayıt altına alınır.

Ek özellikleri ile birlikte AndroDumpper etkili wifi şifre kırıcılar arasında yer almaktadır.

Ekran Görüntüleri:

Programın görünüşü gerçekten oldukça güzel.

AndroDumpper Resmi Google Play Sayfası: AndroDumpper

WiFi Warden

wifi warden logoBugün sizlere önereceğim son uygulama Ramtin Ardeshiri’nin geliştirmiş olduğu Wifi Warden’dir. Çok şirin bir arayüze sahip. Kullanımı en basit Android wifi kırıcı diyebilirim.  Diğer iki aplikasyonun aksine Wifi Warden’de Bruteforce özelliği bulunmuyor. Ya manuel bir pin deneyebiliyorsunuz yada program hafızasındakileri deniyor. Bir ağ kırmayı denedim ve bunun için bünyesinde bulunan 15 pini denedi. Bu gerçekten iyi bir rakam. Kafa karıştırıcı bir özelliği bulunmuyor. Programa ek olarak “Kanallar” kısmını eklemişler. Bu bölümde 2GHZ ve 5GHZ ağların hangi kanaldan yayın yaptıklarını net bir şekilde görebiliyorsunuz.  Güzel bir ayrıntı. Uygulama sayesinde ek olarak ağları analiz edebilir, güvenliğinizi arttırabilir ve güçlü şifreler oluşturabilirsiniz.

Hangi Telefonlarda Çalışır?

WPS pin yöntemi ile bir modeme bağlanabilmeniz için telefonunuzun veya tabletinizin Android 4.4’ten yüksek olmalı. Eğer Android’in Lollipop versiyonunu kullanıyorsanız 5 ve üstünde olması gerekiyor.

Kablosuz ağı kırıp bağlanırken aynı zamanda o ağın parolalarını görmek istiyorsanız cihazınız kesinlikle root iznine sahip olmalı!

 • Android 6’dan sonra Wifi Warden’de etrafınızda bulunan ağları görebilmek için Marshmallow’a konum izni vermeniz gerekiyor.
 • Ağ araması sonucunda sadece ve sadece kırmızı renkte (WPS) yazan cihazları kırabilirsiniz. Wps Wpa Tester ve AndroDumpper uygulamalarında sadece WPS uyumlu cihazları göster seçenekleri yer alıyordu. Wifi Warden’de ise böyle bir filtre bulunmuyor. Arama sonucu tüm ağlar listeleniyor ve kablosuz ağın yanında wps yazıyorsa o ağı kırabiliyorsunuz!
 • Kanal bant genişliğini görebilmeniz için Android 6 veya daha yüksek bir sürüme sahip olmalısınız.

Bu önemli ayrıntılara dikkat ederek programı en etkili şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanımı:

Ağ araması sonucunda herhangi bir kablosuz ağa tıkladığınızda karşınıza 3 seçenek gelmektedir. Bunlar; güvenliği arttır, bağlan ve daha fazla’dır. Tek yapmanız gereken bağlan tuşuna basmak. Karşınıza 2 seçenek gelecek. Parola deyimini kullanarak bağlan dediğinizde o ağın şifresini bilmeniz gerekiyor. Bu bizim telefonlarımızda bulunan wifi bölümünün aynısı. Neden böyle bir seçenek koymuşlar anlamadım. Zaten o ağın şifresini biliyorsanız wifi ayarlarından kolayca bağlanabilirsiniz ancak geliştirici bu basit özelliği yine de programa eklemiş. Bizi asıl ilgilendiren Wps kullanarak bağlan seçeneğidir. Bu bölümde tekrar iki yeni seçenek karşımıza çıkıyor. Pin’i Gir ile manuel olarak pin denemelerinde bulunabiliriz. Pin’i Hesapla ise Wifi Warden’in hafızasında bulunan pinleri denemesini  sağlıyor. İşte asıl şifreyi kıracak bölüm burasıdır.

Programın beni kendisine aşık ettiği yönlerini sonradan keşfettim. Meğerse uygulamaya inanılmaz tatlı fonksiyonlar eklemişler. Bir ağa tıkladığınızda üç seçeneğin çıktığını söylemiştim. Bunlardan birisi dahası kısmıydı. Bu bölümde 3 adet muhteşem araç yer alıyor.

 • Seri numarasını kullanarak Pin Hesapla: Başlık her şeyi açıklıyor. Hedef modemin MAC adresine Wifi Warden pin tahmini yapmaktadır. Bu bir çeşit pin üreticidir.
 • Seri numarasını al: Eğer uygulamanın yukarıda üretmiş olduğu MAC uyumlu pin işe yaramadıysa cihazın MAC adresini bu bölümden alıp internette daha detaylı pin araştırması yapabilirsiniz.
 • WPS kilidini kontrol et: Benim en faydalı bulduğum özellik diyebilirim. Wps kilidinin ne olduğunu sizlere saha önce anlatmıştım. Eğer bir modemde kilit açık ise birkaç hatalı denemeden sonra cihaz kendini diğer denemelere karşı kapatmaktadır. Böyle bir durumda deneme yapmamızın hiçbir faydası yok. Ancak karşı taraf modeme reset atarsa bu sorun ortadan kalkar. İşte bu özellik sayesinde karşı cihazın kilitli olup olmadığını net bir şekilde görebiliriz. Eğer kilitli ise denemelere ara veririz!

Wifi Warden ile yeni tanışmış olmama rağmen gerçekten beni fazlası ile etkilediğini söylemeliyim.

Ekran Görüntüleri:

Wifi Warden ekran görüntülerinde İngilizce bölümler dikkatinizi çekmiş olabilir. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Wifi Warden Resmi Google Play Sayfası: WiFi Warden

Android uygulamalar dışında, iOS iphone ile de kablosuz ağların şifrelerini öğrenmek mümkün. iOS iPhone ile Wifi Şifre Kırma konusu ilginizi çekebilir. Göz atmanızı öneririm.

Her türlü sorunuz için yorum kısmını kullanabilirsiniz.

En İyi Android Wifi Kırıcı Uygulamalar” üzerine 6 yorum

 1. bu uygulama artık ucretlı oldu ve 2018 eylul ayı itibari ile eskiden kırdığı şifreleri bile artık kıramaz hale geldi ve içi reklam dolu işlem yapılmıyor tavsiye etmiyorum

  1. Öncelikle Google Play’de programın 2 versiyonu bulunmaktadır. Biri normal diğeri ise Premium’dur. Ücretli ile ücretsiz sürüm arasında kullanım veya özellik açısından hiçbir fark yoktur. Tek fark; eğer programa 6 tl bir ücret ödeyip Premium sürümünü satın alırsanız, uygulamayı reklamsız bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Onun haricinde ücretsiz sürümü 2018 Eylül itibariyle hala kullanıma açıktır.

   Kırmama konusuna gelince bu biraz şans işidir. Program her modem için hafızasında bulunan 10 civarında pini denemektedir. Bu pinler farklı modemlere göre değişmektedir. Eskiden 1 modem için 4-5 pin denemesi yapıyordu ancak çeşitli güncellemelerle bu sayı arttı ve bu sayede artık başarı şansı artmış oldu. Şöyle bir sorun yaşamış olabilirsiniz. Kırmak istediğiniz modem 3-4 pin sonra kendini kilitlemiş olabilir ve gerçekten tutan doğru pin programda 7 veya 8. sırada yer alıyor olabilir. Bu yaşanılabilecek sorunlardan sadece bir tanesidir. Modem kilitli olabilir, kilit olmasa bile doğru pin uygulamada yer almıyor olabilir. Bağlantı tipi ile uygulama muhtemelen uyumsuz olabilir. Kısacası kıramaması için birçok neden var. Biraz şans işi ama genel itibariyle çok yüksek kırma olasılığına sahiptir. Ben günlük hayatta bu programla sayısız wifi şifresi edindim. Yolda, caddede, alışveriş merkezlerinde ve diğer birçok alanda başarılı sonuçlar aldım. Tabi şu da oldu. Bir alanda 6 wifi buldum ama hiçbirini kırmadığı da olmuştur ama genel olarak böyle bir durumla çok nadir karşılaşmışımdır.

   Reklam konusuna gelince ücretsiz sürümünü uzun zamandır kullanmıyorum. Kullandığım zamanlarda sadece en alt kısımda ufak bir şerit reklam vardı. Belki sonradan reklamlar artmış olabilir. Programı çok faydalı görüyorum dolayısıyla dilerseniz 6 tl ödeyip reklamsız versiyonunu satın alabilirsiniz.

   Bu arada uygulamanın ücretsiz versiyonunun linki makalemizin en altında yer almaktadır.

 2. Merhaba bi wifinin şifresini kırmam lazım. Ama tüm yolları denedim. Bi türlü olmuyor. Rootsuz programları denedim. Warden, tester…bi çok uygulama olmadı. Eski telefonuma root attırdım. Markası sony Xperia sürümü dört falan. Wps connect İndirdim olmadı dumper İndirdim. Açmadı. Ve yine ruutla çalışan uygulamaları denedim. Wifi password falan ama olmuyor. Yada ben yapamıyorum anlamadım. Modemin Türk telekomun lütfen başka bi yol gösterin mutlaka başka bi yolu olmalı.

  1. Root gerektiren bazı Android uygulamalar tüm wps pinleri deneme özelliğine sahip. Eğer bir bilgisayarınız yoksa ve telefonunuz rootlu ise Wifi WPS WPA Tester uygulamasında bulunan Bruteforce özelliği sayesinde telefondan tüm pinleri deneme şansınız mevcut. Eğer karşı modemde koruma yoksa ve pin denemelerine karşı koymuyorsa bu yöntemle sonuç alabilirsiniz. Denemenizi öneririm.

  1. Wpa WPS Pin Tester programındaki Android sürümü ile ilgili ek bilgilere dikkat ediniz. Bazı Android sürümler şifreyi kırmaz, bazısı kırar internete girer ama şifreyi göstermez, rootlu olan bazı Android sürümleri ise hem şifre kırar hem şifreyi gösterir. Lütfen makaledeki bu kızma dikkat ediniz. Ben şahsen telefonumda Android 4.4.2 kullanıyorum ayrıca cihaz rootlu. Kırma işlemlerini sorunsuz gerçekleştiriyor. Cihazınızın Android sürümünü yazarsanız daha çok yardımcı olabilirim. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir